Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Тиждень українознавства

Date: 21 жовтня 2019 о 09:17

Люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна
Можна все на світі вибирати,сину,
вибрати не можна тільки Батьківщину.
В.Симоненко

З 15-18 жовтня у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» проводився тематичний тиждень українознавства. Розпочався він з Дня українознавства, а саме загальношкільної лінійки, під час якої ознайомлено гімназистів із заходами, які будуть проводитися. Наступний день присвячений усній народній творчості, протягом якого учні 5 класу презентували малюнки «Моя улюблена народна казка».
А далі – День козака. Гімназисти 6 класу брали активну участь у вікторині «Ми нащадки козаків» і показали гарні знання з історії козацтва. У День хустки було проведено засідання творчої групи з українознавства «Калинові обереги» на тему: «Берегиня вроди – хустка». Учні 7 класу підготували презентацію про хустку як оберіг та розповідали, що вона була символом прихильності, вірності в коханні, прощання і скорботи. День патріотичної пісні. Учні 3-4 класів (1 вікова категорія), 5-7 класів(2 вікова категорія), 11 клас (3 вікова категорія) виконували пісні січових стрільців, козацькі пісні, сучасні твори відомих авторів – виконавців. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих, які не повернулися з війни, пам'ять про тих, хто пішов із життя сьогодні. Після конкурсу пісні всі учасники підтримали ходу «Дефіле у вишиванках». Це був справжній парад яскравих різнокольорових вишитих сорочок, костюмів та плать. Вишиванка рідна, ну хіба не диво? У ній ходити модно, стильно і красиво.
День подорожей. І знову цікаві моменти шкільного життя! Вранці на вихідних виїхали за маршрутом Вашківці – Путила – Селятин. Осінні краєвиди зачаровували красою, а гори здалека диміли, зустрічали таємничим світом гуцульського краю, вітали щирим подихом падолисту. А таємнича Кам’яна багачка зустріла нас гостинно та щиро, ніби давала нам настанови та поради. Лісові друзі: ведмеді, вовк, олені, козуля також чекали нашого приїзду. Усі разом раділи ще одному незабутньому дню, проведеному в колі найкращих учнів та друзів-колег.
Тиждень українознавства в освітньому закладі сприяє національно-патріотичному вихованню учнів, збереженню українських цінностей та їх популяризації серед молоді, формуванню національного світогляду через пізнання духовних надбань українського народу. Тож люби, шануй, оберігай усе, що зветься Україна!
Проскурняк Н.Г., заступник директора з виховної роботи, учитель українознавства
Comments:
Only authorized users can leave comments.